Raven (Sentry integration) (8.x-2.22) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Error
hr: Greška

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Release
hr: Izdanje
