Raven (Sentry integration) (8.x-2.22) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Error
ku: هەڵە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
