Raven (Sentry integration) (8.x-2.24) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Error
gu: ભુલ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
