Raven (Sentry integration) (8.x-2.24) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Warning
oc: Avertiment

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Debug
oc: Depuracion
