Raven: Sentry Integration (8.x-2.25) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Debug
lv: Atkļūdot
