Raven (Sentry integration) (8.x-2.25) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Error
no: Feil

en: Warning
no: Advarsel

en: Notice
no: Merknad

en: Info
no: Informasjon

en: Debug
no: Feilsøk

en: Release
no: Versjon

en: Emergency
no: Nødsituasjon

en: Alert
no: Varsel

en: Critical
no: Kritisk
