Raven (Sentry integration) (8.x-2.27) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Error
ja: エラー

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Warning
ja: 警告

en: Notice
ja: 注意

en: Debug
ja: デバッグ

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な
