Raven (Sentry integration) (8.x-2.27) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Error
ta: பிழை

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Info
ta: தகவல்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Critical
ta: சிக்கலான
