Raven (Sentry integration) (8.x-2.28) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Warning
ca: Avís

en: Notice
ca: Notificació

en: Environment
ca: Entorn

en: Debug
ca: Depuració

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
