Raven: Sentry Integration (8.x-2.36) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Notice
sk: Oznam

en: Environment
sk: Prostredie

en: Debug
sk: Ladenie

en: Release
sk: Vydanie

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické
