Raven (Sentry integration) (8.x-2.4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Error
fr: Erreur

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Warning
fr: Avertissement

en: Notice
fr: Information

en: Environment
fr: Environnement

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Release
fr: Version

en: Emergency
fr: Urgence

en: Alert
fr: Alerte

en: Critical
fr: Critique
