Raven (Sentry client) (8.x-2.8) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Error
km: កំហុស

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
