Raven (Sentry client) (8.x-2.9) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Error
it: Errore

en: Not found
it: Non trovato

en: Warning
it: Avviso

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico
