Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Desc
ar: تنازلي

en: Role
ar: الدور

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: Empty
ar: فارغ

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Basic configuration
ar: اﻹعدادات الأساسية

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
