Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Last access
az: Son icazə

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Member for
az: üçün üzv

en: Empty
az: Boş

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
