Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Role
be: Роля

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Empty
be: Пусты

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Basic configuration
be: Базавая канфігурацыя

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
