Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Role
bg: Роля

en: Member for
bg: Член от

en: Empty
bg: Празно

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Apply
bg: Търси

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
