Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Role
bs: Uloga

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Member for
bs: Član od

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Apply
bs: Primjeni
