Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Last access
cy: Mynediad diwethaf

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Member for
cy: Aelod o

en: Empty
cy: Gwag

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Error message
cy: Neges wall

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
