Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Desc
da: Faldende

en: Role
da: Rolle

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Member for
da: Medlem i

en: Group manager
da: Gruppeadministrator

en: Empty
da: Tom

en: Blocked
da: Blokeret

en: Group settings
da: Gruppeindstillinger

en: Apply
da: Udfør

en: Basic configuration
da: Grundlæggende indstillinger

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: @interval ago
da: @interval siden

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: @interval hence
da: om @interval
