Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Role
fi: Rooli

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Member for
fi: Käyttäjä jo

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Group settings
fi: Ryhmän asetukset

en: Apply
fi: Käytä

en: Basic configuration
fi: Perusasetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Chat
fi: Pikaviestin

en: @interval ago
fi: @interval sitten

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
