Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: Member for
fil: Kasapi nang

en: Blocked
fil: Hinadlangan
