Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Last access
is: Seinasta atgongd

en: Role
is: Leiklutur

en: Member for
is: Limur í

en: Blocked
is: Sperrað

en: Basic configuration
is: Grundleggjandi samanseting

en: About
is: Um

en: Error message
is: Feilboð
