Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
