Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Last access
gl: Último acceso

en: Role
gl: Rol

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Member for
gl: Membro durante

en: Group manager
gl: Xestor do grupo

en: Empty
gl: Valeiro

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Basic configuration
gl: Configuración básica

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
