Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Desc
hr: Silazno

en: Role
hr: Uloga

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Member for
hr: Član već

en: Empty
hr: Prazno

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Basic configuration
hr: Osnovne postavke

en: About
hr: Opis

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Asc
hr: Uzlazno
