Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Desc
hu: Csökk

en: Role
hu: Szerepkör

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Group manager
hu: Csoportkezelő

en: Empty
hu: Üres

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Group settings
hu: Csoportok beállításai

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Basic configuration
hu: Alapbeállítás

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: iFrame width
hu: iFrame szélessége

en: iFrame height
hu: iFrame magassága

en: @interval hence
hu: @interval múlva
