Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Basic configuration
hy: Հիմնական կոնֆիգուրացիա

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: @interval hence
hy: @interval անց
