Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Role
is: Hlutverk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Member for
is: Meðlimur í

en: Empty
is: Tóm

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Apply
is: Virkja

en: Basic configuration
is: Grunnstillingar

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
