Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Member for
ka: წევრი

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Basic configuration
ka: საბაზო კონფიგურაცია

en: - All -
ka: - ყველა -
