Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Blocked
kk: Бұғатталған
