Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Role
km: តួនាទី

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: Empty
km: ទទេ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Basic configuration
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​មូលដ្ឋាន

en: About
km: អំពី

en: Error message
km: សារ​កំហុស
