Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Member for
kn: ಸದಸ್ಯರು

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Chat
kn: ಹರಟೆ
