Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Role
lt: Rolė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Member for
lt: Narys jau

en: Group manager
lt: Grupės valdytojas

en: Empty
lt: Tuščia

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Basic configuration
lt: Pagrindinė konfigūracija

en: About
lt: Apie

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
