Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Active
ml: സജീവമായ
