Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Empty
mn: Хоосон
