Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Member for
mr: च्यासाठी सभासद

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
