Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ
