Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
