Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Role
fa: نقش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Empty
fa: خالی

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Apply
fa: تایید

en: Basic configuration
fa: پیکربندی پایه

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
