Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: Created
pt: Criado

en: Active
pt: Ativo

en: Last access
pt: Último acesso

en: Desc
pt: Decrescente

en: Role
pt: Papel

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Member for
pt: Membro há

en: Group manager
pt: Administrador do grupo

en: Empty
pt: Vazio

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Group settings
pt: Configurações de grupo

en: Apply
pt: Aplicar

en: Basic configuration
pt: Configuração básica

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: @interval ago
pt: @interval atrás

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: iFrame width
pt: Largura do iFrame

en: iFrame height
pt: Altura do iFrame

en: @interval hence
pt: @interval
