Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Desc
ro: Descendent

en: Role
ro: Rol

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Member for
ro: Membru pentru

en: Empty
ro: Gol

en: Blocked
ro: Blocat

en: Apply
ro: Aplică

en: Basic configuration
ro: Configurare de bază

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: @interval ago
ro: @interval în urmă

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: @interval hence
ro: @interval, de unde
