Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Desc
sk: Zostupne

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Member for
sk: Členom už

en: Empty
sk: Prázdne

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Group settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Apply
sk: Použiť

en: Basic configuration
sk: Základná konfigurácia

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Error message
sk: Chybová správa

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
