Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
