Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Desc
sv: Fallande

en: Role
sv: Roll

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Member for
sv: Medlem i

en: Group manager
sv: Gruppadministratör

en: Empty
sv: Töm

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Group settings
sv: Inställningar för grupp

en: Apply
sv: Applicera

en: Basic configuration
sv: Grundläggande inställningar

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: @interval ago
sv: @interval sedan

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: @interval hence
sv: @interval därav
