Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Group settings
ca: Paràmetres de l'agrupament

en: Basic configuration
ca: Configuració bàsica

en: About
ca: Detalls

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Chat
ca: Xat
