Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Sort by
am: ደርድር

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: Chat
am: ተወያይ
