Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Basic configuration
bo: སྤྱི་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
