Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།
