Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Desc
el: Φθί

en: Role
el: Ρόλος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Member for
el: Μέλος για

en: Empty
el: Κενό

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Basic configuration
el: Βασική ρύθμιση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
